כתר וציפוי אימקס

איך חוזרים לחייך בצורה בטוחה ולטווח ארוך? איך פותרים בעיות רווח בשיניים? תכירו את אימקס!

בעיות רווח בשיניים, צבע, כתמים בשיניים, ציפויים לוקים בחסר, כתרים ישנים ולא איכותיים- הם רק חלק ממגוון בעיות אסתטיות המונעות מהסובלים מהן לחייך באופן חופשי ומלא. מכאן, הדרך לפיות סגורים, חוסר ביטחון וחשש לדבר במקומות ציבוריים- קצרה ביותר.

על מנת שאלה לא יתרחשו, אנחנו צריכים מבנה איכותי, עמיד לאורך זמן ובעל תוצאות ללא פשרות! בשביל זה בדיוק יש לנו פתרון מסוג כתר וציפוי אימקס.

מה האיכויות של כתר וציפוי אימקס לשן מסוג אימקס?

אימקס הוא כתר חרסינה לכל דבר.

אלא שלא מדובר בעוד כתר או בעוד ציפוי סטנדרטי. האחידות והאסתטיות שלו הפכו אותו לשם דבר עולמי בתחום ציפויי וכתרי השיניים. האימקס עובר דחיסה בלחץ גבוה ביותר ולפיכך העמידות שלו מוכחת ונמדדת לאורך זמן רב. הוא אינו נשבר, ותשומת הלב במהלך ייצורו היא קפדנית ביותר.

, ומושם עליו אימקס- אפשר לחייך בחופשיות!

אימקס כציפוי לשן

תהליך העיבוד של האימקס שונה מתהליך עיבוד כל חומר אחר שנועד לציפוי השן. ניתן לשלוט בצבע הציפוי שהרופא רואה לנכון כמתאים לשן. ההאחדה שלו יוצרת תחושה טבעית ביותר מבחינה אסתטית, וכמובן שהמטופל עצמו מרגיש את ההבדל בצורה הבולטת מכולן.

יכולת ההלבנה שלו מושלמת, וכאמור, העמידות שלו כציפוי היא לאורך זמן רב.

כתרי אימקס לשן

הכתר כבר ידוע כהכרח ליציבות השן לאחר טיפולי שורש, אולם החיסכון של רבים בכתרים איכותיים, מביא לתוצאות פחותות מבחינת עמידות וטיב החומר. על מנת שהכתר שלנו יחזיק זמן רב ככל האפשר, יש להשתמש בחומר איכותי ביותר. לצד הזירקוניה, האימקס הוא חומר שנמצא בפסגת האיכות של כתרים לשן. הוא עמיד, חזק, משרת אותנו תקופה ארוכה ויוצר תחושת ביטחון בשימוש החופשי של השיניים שלנו.

אחרי כל אלה, מה שנותר הוא לנסות את האימקס ולא להצטער. בסופו של דבר, כל כך הרבה אנשים לא יכולים לטעות:

אימקס כציפוי וככתר לשן משלב את כל היכולות, כל הטכנולוגיה, העמידות והאיכות שאנו רוצים לראות מחומר כמותו.

התוצאות מראות אימקס!