לומינרס

תהליך יישור שיניים באמצעות לומינרס

לומינרס: זכות הקידמה שלנו

מרפאת המומחים שלנו היא בין הבודדות בארץ שבה מתבצע תהליך יישור שיניים באמצעות לומינרס. מהו החומר הזה? במה הוא מייחד את תהליך ציפוי השן והאם לא עדיף להשתמש בציפוי חרסינה סטנדרטי?

לומינרס

בהתייחס לשאלה האחרונה, נאמר כבר כעת: הלומינרס הוא ציפוי חרסינה, אלא שבינו לבין סטנדרטיות אין קשר…

מדובר מצד אחד, בחומר עמיד וחזק במיוחד, ויחד עם זאת גם דק, של חרסינה הנקראת: Cerinate. השימוש בו לצורך טיפול ציפוי שן מוגדר כפטנט עולמי-ייחודי, המיוצר אך ורק בקליפורניה, ארצות הברית.

עד כמה ייחודי?

רק רופאים שעברו הכשרה ספציפית מטעם חברת Den Mat, רשאים להשתמש באמצעותו בטיפולים. במרפאת המומחים של ד"ר אוסמה – 2 רופאים מומחים שעברו הכשרה מלאה בתחום זה ורשאים לבצע באמצעותו טיפול.

מדע לא חייב להיות בדיוני

לעומת ציפוי חרסינה רגיל, שבמסגרתו מבוצע תהליך סטנדרטי של "השכבת" השיניים, הדבר אינו קיים כלל בטיפול המתבצע בלומינרס. למגיעים אלינו לטיפול, מומלץ לשכוח מהליך לקיחת המידות באמצעות פלסטלינה ולהכיר את הסורק האינטרה-אוראלי שלנו.

מדובר בסורק מדויק הכולל סריקה תלת ממדית של חלל הפה. בעזרת מצלמה המשדרת את הבדיקה ישירות אל הטכנאי במעבדה, מגיע לידיו מידע איכותי, המציג ומאפשר לרופא השיניים הבנה מלאה ומיפוי מושלם של האזור. הדבר מהווה שדרוג משמעותי של כלל האפשרויות והפתרונות העומדים בפני מומחי האסתטיקה של הפה.   

מעבר לכך, הלומינרס מבטיח ללקוחות טיפול:

  • ללא כאבים
  • ללא השחזה של השן
  • בעל עמידות ארוכת טווח של החומר
  • בעל פתרון אידיאלי לבעלי סדקים וכתמים בשן

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות

חייגו 077-8046882 או מלאו פרטים ונחזור אליכם: